Skip to content

O nas

Nasza Tradycja Jak to się zaczęło

Nasza pasja do pieczenia i metody przekazane zostały nam przez naszą babcię. Początkowo prowadziliśmy niewielki stragan z ciasteczkami w centrum miasta. Obecnie posiadamy wiele lokalizacji, gdzie serwujemy nasze wyroby piekarnicze. Cieszymy nasze klientki i klientów pysznymi ciasteczkami i tortami. Nasza radość wynika z waszego zadowolenia.

australian shepherd aussie shepherd 2208371

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem pasjonatów Wielkanocy, którzy prowadzą bloga o tym wyjątkowym święcie. Nasza miłość do tradycji i radość z tworzenia treści związanych z Wielkanocą sprawiły, że postanowiliśmy podzielić się naszą pasją z innymi.

Nasza misja jest tworzyć treści, które nie tylko podzielają informacje na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych, ale także przynoszą radość i inspirację. Pragniemy być Twoim przewodnikiem w świecie wielkanocnych przygotowań, dostarczając wartościowe informacje, pomysły na kreatywne projekty oraz przepisy, które sprawią, że Twoje święta będą wyjątkowe i niezapomniane. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojej wielkanocnej podróży i dzielić się naszą pasją z Tobą.

NASZA HISTORIA

Nasza przygoda z Wielkanocą zaczęła się od naszej głębokiej miłości do tego święta. Przez wiele lat gromadziliśmy wiedzę, eksplorowaliśmy tradycje, zbieraliśmy przepisy i odkrywaliśmy fascynujące historie związane z Wielkanocą. Zrodziła się w nas chęć dzielenia się tymi skarbami i inspiracjami z innymi miłośnikami Wielkanocy.

Nasz blog jest miejscem, w którym możesz znaleźć wiele treści dotyczących tradycji, symboliki, potraw i dekoracji związanych z Wielkanocą. Dzieląc się naszymi artykułami, przepisami i ciekawostkami, chcemy inspirować innych, aby odkrywali piękno i bogactwo tego święta oraz tworzyli własne niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół.

easter eggs easter nest 2145667

Nasza historia Oś czasu Bloga

Zobacz co się działo na naszym blogu w poszczególnych latach.

vintage tea cup birds nest nest 2107571
2019
Wprowadzenie tematycznej serii artykułów

W 2019 roku wprowadziliśmy na stronie tematyczną serię artykułów, w której zgłębialiśmy różne tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą na świecie. Przedstawiliśmy czytelnikom unikalne obyczaje, inspirujące historie i fascynujące informacje na temat tego wyjątkowego święta.

1000+

Czytelników

Cieszymy się, że nasze treści docierają do ponad tysiąca czytelników.

4

Lata Doświadczenia

Od momentu powstania naszego bloga minęły już 4 lata.

50+

Artykułów

W ciągu naszej działalności napisaliśmy ponad 50 artykułów związanych z Wielkanocą.

2

Autorzy

Mała, ale zaangażowana ekipa dwóch osób, które dzielą się pasją do Wielkanocy